France: Elite 2 - Play-off
Puate vs Nant — Koszykówka prognoza
Puate mierzy się z Nant dnia 9 czerwca 2026 — France: Elite 2 - Play-off.
Ostatnia forma (Z-R-P): Puate 1-0-2, Nant 1-0-1. Obie zmierzyły się 2 razy w ostatnim czasie; historia tuż poniżej. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Puate
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Puate - Nant 9 czerwca 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.09 / 2 5.10
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (Baltbet, BetBoom, Betcity, Bettery, Fonbet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Koszykówka stats
Bezpośrednie starcia i forma zespołu
Bezpośrednie starcia
Forma drużyny
Zespół stats
Zespół totals distribution
Powyżej 70.5 - 100.5
Powyżej 101.5 - 130.5
Punkty by period
Punkty per game: Puate 42.4 / Nant 43.0
Punkty per game: Puate 40.4 / Nant 42.1
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Puate - Nant
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.65 60.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 2.05 48.8% | |
| 2.30 43.5% | |
| 2.50 40.0% | |
| 2.10 47.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.68 59.5% | |
| 1.53 65.4% | |
| 1.42 70.4% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.65 37.7% | |
| 2.60 38.5% | |
| 2.85 35.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.25 44.4% | |
| 1.43 69.9% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 158.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 159.5 | 1.88 53.2% |
| Powyżej 160.5 | 2.15 46.5% |
| Powyżej 161.5 | 1.62 61.7% |
| Powyżej 162.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 163.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 164.5 | 1.35 74.1% |
| Powyżej 165.5 | 1.45 69.0% |
| Powyżej 166.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 167.5 | 1.68 59.5% |
| Powyżej 168.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 169.5 | 2.00 50.0% |
| Powyżej 170.5 | 2.18 45.9% |
| Powyżej 171.5 | 2.40 41.7% |
| Powyżej 172.5 | 2.70 37.0% |
| Powyżej 173.5 | 1.45 69.0% |
| Powyżej 174.5 | 1.45 69.0% |
| Powyżej 175.5 | 1.55 64.5% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Baltbet | BetBoom | Betcity | Bettery | Fonbet | Leon |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 67.1% | 1.62 61.7% | 1.53 65.4% | 1.50 66.7% | 1.09 91.7% | 1.55 64.5% | |
| 2.45 40.8% | 2.16 46.3% | 2.50 40.0% | 2.42 41.3% | 5.10 19.6% | 2.54 39.4% |
Puate
Nant
Nant
San-Kventin
Nant
Puate
Puate
Pełna historia bezpośrednich meczów: Puate - Nant
Historia meczów
Nant
Nant
Turniej bracket
Odblokuj pełny typ na mecz
The Puate - Nant analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Puate vs Nant?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Puate. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Puate vs Nant?
Kursy na żywo na Puate vs Nant od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Puate vs Nant?
9 czerwca 2026.