Argentina: League Femenina - Women - Klausura - Play-off
Obras (Zh) vs Ferro (Zh) — Koszykówka prognoza
Obras (Zh) mierzy się z Ferro (Zh) dnia 21 maja 2026 — Argentina: Liga Femenina - Kobiety - Klausura - Play-off.
Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Obras (Zh)
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Obras (Zh) - Ferro (Zh) 21 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.16 / 2 4.40
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus modelu
Wynik prowadzący według AI: Obras (Zh)
Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Obras (Zh) - Ferro (Zh)
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.57 63.7% | |
| 1.75 57.1% | |
| 1.62 61.7% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.67 59.9% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.60 62.5% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.40 41.7% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.75 57.1% | |
| 1.82 55.0% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.65 60.6% | |
| 1.50 66.7% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 122.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 123.5 | 1.78 56.2% |
| Powyżej 124.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 125.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 126.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 127.5 | 2.35 42.6% |
| Powyżej 128.5 | 2.15 46.5% |
| Powyżej 130.5 | 1.57 63.7% |
| Powyżej 131.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 132.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 133.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 134.5 | 2.17 46.1% |
| Powyżej 135.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 136.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 137.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 138.5 | 2.15 46.5% |
| Powyżej 139.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 140.5 | 2.10 47.6% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.16 86.2% | |
| 4.40 22.7% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Obras (Zh) - Ferro (Zh)
Historia meczów
Turniej bracket
Odblokuj pełny typ na mecz
The Obras (Zh) - Ferro (Zh) analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Obras (Zh) vs Ferro (Zh)?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Obras (Zh). Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Obras (Zh) vs Ferro (Zh)?
Kursy na żywo na Obras (Zh) vs Ferro (Zh) od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Obras (Zh) vs Ferro (Zh)?
21 maja 2026.