Philippines. MPBL
Meycauayan vs Pasay Voyagers — Koszykówka prognoza
Meycauayan mierzy się z Pasay Voyagers dnia 8 lipca 2026 — Philippines. MPBL.
Ostatnia forma (Z-R-P): Meycauayan 2-0-1, Pasay Voyagers 1-0-4. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Meycauayan - Pasay Voyagers 8 lipca 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.63 / 2 2.13
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Meycauayan - Pasay Voyagers
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.75 57.1% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.72 58.1% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.85 54.1% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 155.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 157.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 158.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 159.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 160.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 162.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 163.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 164.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 166.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 168.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 155.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 157.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 158.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 159.5 | 1.80 55.6% |
| Poniżej 160.5 | 1.83 54.6% |
| Poniżej 162.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 163.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 164.5 | 1.87 53.5% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.63 61.4% | |
| 2.13 47.0% |
Meycauayan
Batangas City
Marikina Shoemasters
Bataan Risers
Pasay Voyagers
Abra Weavers
Valenzuela City Darkhorse
Batang Kankaloo
GenSan Warriors
Manila Batang Quiapo
Pełna historia bezpośrednich meczów: Meycauayan - Pasay Voyagers
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Meycauayan - Pasay Voyagers analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Meycauayan vs Pasay Voyagers?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Meycauayan. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Meycauayan vs Pasay Voyagers?
Kursy na żywo na Meycauayan vs Pasay Voyagers od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Meycauayan vs Pasay Voyagers?
8 lipca 2026.