Dominican Republic. LNB. Final. Best of 7
Metros de Santiago vs Leones — Koszykówka prognoza
Metros de Santiago rywalizuje z Leones dnia 20 maja 2026 — Dominican Republic. LNB. Final. Best of 7.
Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Metros de Santiago
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Metros de Santiago - Leones 20 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.03 / 2 7.50
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus modelu
Wynik prowadzący według AI: Metros de Santyago
Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Metros de Santiago - Leones
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 2.10 47.6% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.83 54.6% | |
| 2.10 47.6% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.82 55.0% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.58 63.3% | |
| 2.25 44.4% | |
| 2.35 42.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.53 65.4% | |
| 1.52 65.8% | |
| 1.58 63.3% | |
| 1.68 59.5% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.85 54.1% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 179.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 180.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 181.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 182.5 | 1.93 51.8% |
| Powyżej 183.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 190.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 191.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 192.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 193.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 194.5 | 1.82 55.0% |
| Powyżej 195.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 196.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 202.5 | 1.62 61.7% |
| Powyżej 203.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 204.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 205.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 206.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 207.5 | 1.68 59.5% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.03 97.1% | |
| 7.50 13.3% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Metros de Santiago - Leones
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Metros de Santiago - Leones analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Metros de Santiago vs Leones?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Metros de Santiago. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Metros de Santiago vs Leones?
Kursy na żywo na Metros de Santiago vs Leones od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Metros de Santiago vs Leones?
20 maja 2026.