Argentina: League A - Play-off
Khimnasiya vs Ferro — Koszykówka prognoza
Khimnasiya rywalizuje z Ferro dnia 2 czerwca 2026 — Argentina: Liga A - Play-off.
Ostatnia forma (Z-R-P): Khimnasiya 3-0-1, Ferro 2-0-2. Te dwie drużyny spotkały się 3 razy niedawno, wszystko zebrane poniżej. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Zwycięzca meczu — Khimnasiya
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Khimnasiya - Ferro 2 czerwca 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.02 / 2 8.00
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 2 bukmacherzy (BetBoom, Fonbet). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Khimnasiya - Ferro
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 2.25 44.4% | |
| 2.05 48.8% | |
| 2.40 41.7% | |
| 2.20 45.5% | |
| 2.07 48.3% | |
| 2.60 38.5% | |
| 2.35 42.6% | |
| 2.65 37.7% | |
| 2.35 42.6% | |
| 2.15 46.5% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.35 42.6% | |
| 2.70 37.0% | |
| 2.40 41.7% | |
| 2.15 46.5% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.65 60.6% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 146.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 147.5 | 1.52 65.8% |
| Powyżej 148.5 | 1.47 68.0% |
| Powyżej 149.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 150.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 151.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 152.5 | 2.07 48.3% |
| Powyżej 153.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 154.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 155.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 156.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 157.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 158.5 | 2.50 40.0% |
| Powyżej 159.5 | 2.85 35.1% |
| Powyżej 160.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 161.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 162.5 | 2.45 40.8% |
| Powyżej 163.5 | 2.40 41.7% |
Wynik (1X2)
| Wynik | BetBoom | Fonbet |
|---|---|---|
| 1.46 68.5% | 1.02 98.0% | |
| 2.55 39.2% | 8.00 12.5% |
Khimnasiya
Ferro
Ferro
Ferro
Independiente de Oliva
Ferro
Khimnasiya
Khimnasiya
Khimnasiya
Pełna historia bezpośrednich meczów: Khimnasiya - Ferro
Historia meczów
Ferro
Ferro
Ferro
Turniej bracket
Odblokuj pełny typ na mecz
The Khimnasiya - Ferro analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Khimnasiya vs Ferro?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Khimnasiya. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Khimnasiya vs Ferro?
Kursy na żywo na Khimnasiya vs Ferro od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Khimnasiya vs Ferro?
2 czerwca 2026.