NBL1, West
Goldfields Giants (w) - Eastern Suns
Goldfields Giants (w) mierzy się z Eastern Suns dnia 23 maja 2026 — NBL1, West, Australia.
Ostatnia forma (Z-R-P): Goldfields Giants (w) 1-0-1, Eastern Suns 2-0-0. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Goldfields Giants (w) - Eastern Suns 23 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
brak danych
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Goldfields Giants (w) - Eastern Suns
NBL1, West
Goldfields Giants (w)
Willetton Tigers
Lakeside Lightning (Zh)
Eastern Suns
Rockingham Flames
Mandurah Magic (Zh)
Pełna historia bezpośrednich meczów: Goldfields Giants (w) - Eastern Suns
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Goldfields Giants (w) - Eastern Suns analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy zaczyna się Goldfields Giants (w) vs Eastern Suns?
23 maja 2026.