Philippines. MPBL
GenSan Warriors vs Cebu Greats — Koszykówka prognoza
GenSan Warriors staje naprzeciw Cebu Greats dnia 29 maja 2026 — Philippines. MPBL.
Ostatnia forma (Z-R-P): GenSan Warriors 2-0-0, Cebu Greats 2-0-0. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Zwycięzca meczu — GenSan Warriors
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz GenSan Warriors - Cebu Greats 29 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.22 / 2 3.80
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus modelu
Wynik prowadzący według AI: GenSan Warriors
Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
GenSan Warriors - Cebu Greats
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.72 58.1% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.93 51.8% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 2.03 49.3% | |
| 1.75 57.1% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.77 56.5% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.95 51.3% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 174.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 175.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 176.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 177.5 | 1.93 51.8% |
| Powyżej 178.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 179.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 182.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 183.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 174.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 175.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 176.5 | 1.80 55.6% |
| Poniżej 177.5 | 1.77 56.5% |
| Poniżej 178.5 | 1.93 51.8% |
| Poniżej 179.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 182.5 | 1.85 54.1% |
| Poniżej 183.5 | 1.80 55.6% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.22 82.0% | |
| 3.80 26.3% |
GenSan Warriors
Pasay Voyagers
Negros Hacienderos
Cebu Greats
Manila Batang Quiapo
Zamboanga Sikat
Pełna historia bezpośrednich meczów: GenSan Warriors - Cebu Greats
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The GenSan Warriors - Cebu Greats analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla GenSan Warriors vs Cebu Greats?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na GenSan Warriors. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na GenSan Warriors vs Cebu Greats?
Kursy na żywo na GenSan Warriors vs Cebu Greats od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się GenSan Warriors vs Cebu Greats?
29 maja 2026.