Belgium: Pro Basketbol - Play-off
Antverpen vs Ostende — Koszykówka prognoza
Antverpen staje naprzeciw Ostende dnia 4 czerwca 2026 — Belgium: Pro Basketbol - Play-off.
Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Zwycięzca meczu — Antverpen
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Antverpen - Ostende 4 czerwca 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.01 / 2 11.00
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 2 bukmacherzy (BetBoom, Fonbet). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Bezpośrednie starcia
Forma drużyny
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Antverpen - Ostende
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 2.07 48.3% | |
| 1.73 57.8% | |
| 2.75 36.4% | |
| 2.45 40.8% | |
| 2.20 45.5% | |
| 2.00 50.0% | |
| 2.60 38.5% | |
| 1.93 51.8% | |
| 2.60 38.5% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.35 42.6% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.45 69.0% | |
| 1.40 71.4% | |
| 1.52 65.8% | |
| 1.42 70.4% | |
| 2.60 38.5% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 100.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 101.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 104.5 | 2.00 50.0% |
| Powyżej 165.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 166.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 167.5 | 1.82 55.0% |
| Powyżej 168.5 | 1.88 53.2% |
| Powyżej 169.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 170.5 | 1.63 61.4% |
| Powyżej 171.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 172.5 | 1.78 56.2% |
| Powyżej 173.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 174.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 175.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 176.5 | 2.17 46.1% |
| Powyżej 177.5 | 1.47 68.0% |
| Powyżej 178.5 | 1.40 71.4% |
| Powyżej 179.5 | 1.35 74.1% |
Wynik (1X2)
| Wynik | BetBoom | Fonbet |
|---|---|---|
| 1.49 67.1% | 1.01 99.0% | |
| 2.44 41.0% | 11.00 9.1% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Antverpen - Ostende
Historia meczów
Turniej bracket
Odblokuj pełny typ na mecz
The Antverpen - Ostende analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Antverpen vs Ostende?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Antverpen. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Antverpen vs Ostende?
Kursy na żywo na Antverpen vs Ostende od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Antverpen vs Ostende?
4 czerwca 2026.