Liga ACB
Andorra vs Manresa — Koszykówka prognoza
Andorra podejmuje Manresa dnia 10 maja 2026 — Liga ACB, Spain.
Ostatnia forma (Z-R-P): Andorra 2-0-2, Manresa 3-0-1. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Zwycięzca meczu — Andorra
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Andorra - Manresa 10 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.03 / 2 10.50
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 20 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, Bet365, Betsson, Bwin, CashPoint). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Andorra - Manresa
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| 1.85 54.1% | — | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 1.90 52.6% | — | |
| 1.91 52.4% | — | |
| 2.00 50.0% | — | |
| 1.85 54.1% | — | |
| — | 1.97 50.7% | |
| — | 1.86 53.9% | |
| — | 1.90 52.6% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 1.93 51.8% | — | |
| 1.91 52.4% | 1.93 51.8% | |
| 1.90 52.6% | — | |
| — | 1.90 52.6% | |
| 1.73 57.9% | — | |
| 1.83 54.6% | — |
Total
| Wynik | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| Powyżej 178.5 | — | 1.92 52.1% |
| Powyżej 179.5 | 1.90 52.6% | 1.92 52.1% |
| Powyżej 180 | 1.91 52.4% | — |
| Powyżej 180.5 | — | 1.89 52.9% |
| Powyżej 181 | 1.90 52.6% | — |
| Powyżej 181.5 | — | 1.90 52.6% |
| Powyżej 182.5 | 1.90 52.6% | 1.87 53.5% |
| Powyżej 188.5 | — | 1.95 51.4% |
| Powyżej 201.5 | 1.85 54.1% | — |
| Powyżej 207.5 | 1.85 54.1% | — |
| Poniżej 179.5 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 180 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 181 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 182.5 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 201.5 | 1.83 54.6% | — |
| Poniżej 207.5 | 1.85 54.1% | — |
Wynik (1X2)
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betfair | Betsson | Bwin | CashPoint | CloudBet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 88.3% | 1.52 65.7% | 1.00 99.9% | 1.59 63.0% | 1.00 99.6% | 1.03 97.1% | 1.01 99.0% | 1.02 98.0% | 1.02 98.3% | |
| 5.00 20.0% | 2.60 38.5% | 17.00 5.9% | 2.35 42.6% | 21.00 4.8% | 16.00 6.3% | 17.00 5.9% | 11.58 8.6% | 16.54 6.1% |
Andorra
Mursiya
Manresa
Valencia Basket
Pełna historia bezpośrednich meczów: Andorra - Manresa
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Andorra - Manresa analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Andorra vs Manresa?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Andorra. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Andorra vs Manresa?
Kursy na żywo na Andorra vs Manresa od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Andorra vs Manresa?
10 maja 2026.