Tablica meczów
Typy piłkarskie AI: accurate mecz analysis for today
The page gathers the upcoming mecze of the selected sport, model prawdopodobieństwa, kursy, results and AI breakdowns in a single mecz center.
Prawdopodobieństwo wygranej na żywo (implikowane przez rynek) — jak często wygrywa, a nie prognoza zysku.
Akron Tolyatti
Kristiyan Bistrovich, Nikita Platon
Lokomotiv Moscow
Ilya Lantratov, Maksim NenakhovWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 31.9% / 25.2% / 43.0%
xG: 0.99 : 1.72
Rynek 1/X/2: 31.0% / 25.3% / 43.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-1-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Akron: Wygrana 3.45 Akron: Remis 3.45 Lokomotiv Wygrana: 2.00 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.68 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.05 Zespół total golov Akron Powyżej 1.5: 2.60 Zespół total golov Akron Poniżej 1.5: 1.44 Zespół total golov Lokomotiv Powyżej 1.5: …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-01T16:15:00+03:00 | solnechno Sezon Puchar Russia 2026/2027 | Solidarnost Samara Arena Samara, Russia | Akron 12.3% / X 29% / Lokomotiv Moscow 58.8% | H: Kristiyan Bistrovich, Nikita Platon, Khetag Khosonov | A: Ilya Lantratov, Maksim Nenakhov, Aleksandr Silyanov
Fakel
Igor Obukhov, Matvey Bardachev
Krasnodar
Aleksandr Koryakin, Valentin PaltsevWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 20.5% / 24.9% / 54.6%
xG: 0.78 : 1.85
Rynek 1/X/2: 20.0% / 25.0% / 55.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 56%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 5-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Fakel: Wygrana 4.60 Fakel: Remis 3.75 FC Krasnodar Wygrana: 1.67 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.90 Zespół total golov Fakel Powyżej 0.5: 1.54 Zespół total golov Fakel Poniżej 0.5: 2.32 Zespół total golov FC Krasnodar Powyżej…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-01T18:00:00+03:00 | 3-5-2 / 4-2-3-1 | oblachno Sezon Puchar Russia 2026/2027 | Fakel Voronezh, Russia | Fakel 3.3% / X 9.6% / Krasnodar 87.1% | H: Igor Obukhov, Matvey Bardachev, Khudaifa El Makhasni | A: Aleksandr Koryakin, Valentin Paltsev, Diego Barboza
Epitsentr Kamianets-Podilskyi
Radoslav Severys
Grodzisk Mazowiecki
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 34.1% / 26.2% / 39.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 33.8% / 26.5% / 39.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-97d4a572658da5618bdd9a38bfc1f2bb-e0f7cc6641f83981-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:P1 62.5% / X 37.5% / P2 0% | H: Radoslav Severys
Chemik Bydgoszcz
Piast G.
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 7.2% / 11.9% / 80.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 5.5% / 11.3% / 83.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-b8fc47c8f4a56d134f895cf97c22a7ef-0098e49a02b70439-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Klyuchzeviya Stargard
Pogoń Siedlce
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 34.9% / 26.2% / 38.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 33.7% / 26.5% / 39.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-3ad3a79710f42ed9c0517197828ec60c-fbee51310f67cc34-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 55.6% / X 11.1% / P2 33.3%
Plotsk II
Puszcza Niepolomice
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 18.8% / 22.4% / 58.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 16.6% / 22.4% / 61.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 10% / X 90% / P2 0%
Siarka Tarnobrzeg
Zaglembe
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 14.1% / 18.5% / 67.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 12.9% / 18.2% / 68.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Odra O.
Wisła K.
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 22.0% / 25.0% / 53.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 20.9% / 25.1% / 54.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Itaka Arena
City: Opole
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-1-0
Goście: W-D-L 6-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Odra Opole: Wygrana 4.10 Odra Opole: Remis 3.50 Wisla Krakow Wygrana: 1.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Odra Opole Powyżej 0.5: 1.50 Zespół total golov Odra Opole Poniżej 0.5: 2.50 Zespół total golov…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Itaka Arena | P1 55.6% / X 44.4% / P2 0%
Ararat-Armenia 2
Mika
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 22.6% / 17.6% / 59.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 24.0% / 22.2% / 53.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-1-0
Goście: W-D-L 3-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Ararat-Armenia II: Wygrana Ararat-Armenia II: Remis Mika Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Ararat-Armenia II Powyżej : Zespół total golov Ararat-Armenia II Poniżej : Zespół total golov Mika Powyżej : Individualn…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 20% / X 80% / P2 0%
Noa 2
Andranik
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 24.5% / 17.4% / 58.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 14.0% / 17.5% / 68.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Bochum II
1. FC Cologne II
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 25.7% / 20.9% / 53.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 24.9% / 20.8% / 54.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-4-0
Goście: W-D-L 4-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Bochum II: Wygrana Bochum II: Remis Köln II Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Bochum II Powyżej : Zespół total golov Bochum II Poniżej : Zespół total golov Köln II Powyżej : Zespół total golov Köln II men…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 83.3% / X 16.7% / P2 0%
El Mahallah
Enppi
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 37.6% / 35.2% / 27.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 37.3% / 36.0% / 26.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Ghazl El Mahalla Stadion Sezon Premier Liga 2026/2027 Gazl El-Makhalla | P1 50% / X 50% / P2 0%
Tala Al Gaish
Zed
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 29.5% / 35.3% / 35.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 27.6% / 36.2% / 36.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Military Sporty Stadion Sezon Premier Liga 2026/2027 Tala Al Gaish | P1 100% / X 0% / P2 0%
Al-Sadd
Al Gharafa
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 59.6% / 21.8% / 18.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 59.9% / 21.8% / 18.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-108fc625cc368de5daeacc754b6922a9-25839df4bd93d313-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Khalifa Międzynarodowy Stadion, Al Rayyan Sezon Puchar Katara 2026 Al-Sadd | P1 100% / X 0% / P2 0%
Aldier
Muras United
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 20.7% / 16.8% / 62.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 16.5% / 20.7% / 62.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-1-0
Goście: W-D-L 4-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:OshMU Aldier: Wygrana OshMU Aldier: Remis Muras United Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov OshMU Aldier Powyżej : Zespół total golov OshMU Aldier Poniżej : Zespół total golov Muras United Powyżej : Individualnyy t…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 9.1% / X 90.9% / P2 0%
Umraniye
Alban Lafon, Devid Beyts
Muglaspor
Andre Onana, Stefan SavichWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.5% / 29.8% / 33.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 36.1% / 30.2% / 33.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-af87ef6271f9a4440360e42c6c747757-a18123e4d7516db8-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-2-3-1 | Seyrantepe Diski Stadyumu | P1 4% / X 14% / P2 82% | H: Alban Lafon, Devid Beyts, L. Dellova | A: Andre Onana, Stefan Savich, Mustafa Eskikhellach
Primeyru de Agoshtu
Inter Turku
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 46.6% / 31.2% / 22.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 46.6% / 31.8% / 21.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Tomashov
Inter Bratislava
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 10.4% / 15.7% / 73.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 7.6% / 15.4% / 77.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Minija Kretinga
Dainava Alytus
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 53.1% / 24.5% / 22.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 53.7% / 24.5% / 21.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Minija: Wygrana 1.53 Minija: Remis 4.00 Dainava Wygrana: 4.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.58 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.12 Zespół total golov Minija Powyżej 1.5: 1.52 Zespół total golov Minija Poniżej 1.5: 2.18 Zespół total golov Dainava Powyżej 0.5: …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Kretinga Stadion, Kretinga Sezon Puchar Litvy 2026 Miniya Kretinga | P1 100% / X 0% / P2 0%
Corona Brasov
Bikhor
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 34.2% / 28.1% / 37.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 33.7% / 28.4% / 37.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-3cf73f75839b1623c1d482dcf7792bce-490cf073d4f360b3-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Sepsi OSK
CFR Cluj
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.2% / 28.6% / 32.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 38.2% / 29.1% / 32.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-5-0
Goście: W-D-L 5-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: Wygrana 2.55 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: Remis 3.35 CFR 1907 Cluj Wygrana: 2.60 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.95 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.73 Zespół total golov Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Powyżej 1.5: 2.45 Zespół total golov Sepsi OS…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 60% / X 40% / P2 0%
Volos
Kalamata
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 37.1% / 28.6% / 34.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 37.1% / 29.0% / 33.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-1-0
Goście: W-D-L 3-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Volos NFC: Wygrana 2.05 Volos NFC: Remis 3.40 Kalamata Wygrana: 3.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.05 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.75 Zespół total golov Volos NFC Powyżej 1.5: 2.20 Zespół total golov Volos NFC Poniżej 1.5: 1.62 Zespół total golov Kalamat…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 88.9% / X 11.1% / P2 0%
Esteghlal Khuzestan
ChadorMalu Ardakan
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 30.2% / 30.9% / 38.9%
xG: 0.94 : 1.21
Rynek 1/X/2: 29.3% / 31.3% / 39.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-4-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Esteghlal Khuzestan: Wygrana 3.10 Esteghlal Khuzestan: Remis 3.00 Chadormalu SC Wygrana: 2.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.45 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.50 Zespół total golov Esteghlal Khuzestan Powyżej 0.5: 1.48 Zespół total golov Esteghlal Khuzestan Poniżej…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 20% / X 20% / P2 60%
Shams Azar Qazvin
Traktor
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 14.0% / 26.1% / 59.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 12.8% / 26.3% / 61.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Trelleborgs (w)
Malmo FF
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 9.3% / 12.6% / 78.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 6.5% / 12.1% / 81.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Fosshaugane Campus
City: Sogndal
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 5-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-f6ad08536b1d755f13d9219f216533a6-266f14b79ffd076a-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Fosshaugane Campus
Al-Dzheel
Dzhidda Klab
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.6% / 32.4% / 39.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 27.9% / 33.0% / 39.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Prince Abdullah bin Jalawi Stadion, Al Ahsa Sezon First Division 2026/2027 Al-Dzhil | P1 25% / X 12.5% / P2 62.5%
Kazma
Al Sahel Abu-Halifa
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 57.8% / 25.2% / 17.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 58.6% / 25.3% / 16.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Kazma: Wygrana Kazma: Remis Al Sahel Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Kazma Powyżej : Zespół total golov Kazma Poniżej : Zespół total golov Al Sahel Powyżej : Zespół total golov Al Sahel Poniżej : Wygrana …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Liseng
Horsens
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 60.3% / 17.4% / 22.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 3.8% / 7.9% / 88.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 10% / X 90% / P2 0%
Landhaus Vienna
E. Mahmutovic, G. Gwinn
Brann
K. Bathmann, J. BergWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 27.3% / 23.2% / 49.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 27.0% / 23.4% / 49.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: E. Antoniou
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-1-0
Goście: W-D-L 7-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-4e78158a5bb3fb0932a68cf247f901c1-442b780e8942e790-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-2-3-1 / 5-3-2 | FC Bayern Campus, Munich Zriteley 2,500 | P1 100% / X 0% / P2 0% | H: E. Mahmutovic, G. Gwinn, Glodis Perla Viggosdottir | A: K. Bathmann, J. Berg, S. Matheis
Parma
Edoardo Korvi, Emanuele Valeri
Cremonese
F. Agazzi, Franchesko FolinoWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 45.9% / 28.4% / 25.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 45.1% / 28.9% / 26.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 49%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Stadio Marco Druso
City: Bolzano
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 2-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Parma: Wygrana 2.10 Parma: Remis 3.20 Cremonese Wygrana: 3.60 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.25 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.62 Zespół total golov Parma Powyżej 1.5: 2.25 Zespół total golov Parma Poniżej 1.5: 1.57 Zespół total golov Cremonese Powyżej 0.5: …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-3 / 3-4-2-1 | Stadio Marco Druso | P1 79.8% / X 16.4% / P2 3.8% | H: Edoardo Korvi, Emanuele Valeri, Oliver Serensen | A: F. Agazzi, Franchesko Folino, Matteo Byanketti
Analityka
Why are Typy piłkarskie AI more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football mecze as a set of connected factors: team forma, schedule, injuries, head-to-head records, the kursy rynek, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and wynik prawdopodobieństwa. The page collects football typy for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.




