Tablica meczów
Typy piłkarskie AI: accurate mecz analysis for today
The page gathers the upcoming mecze of the selected sport, model prawdopodobieństwa, kursy, results and AI breakdowns in a single mecz center.
Prawdopodobieństwo wygranej na żywo (implikowane przez rynek) — jak często wygrywa, a nie prognoza zysku.
Real Sociedad
Chelsea
Feyenoord (w)
Anderlecht (w)
Cerrito
Dep Maldonado
Madureira RJ
Boavista Saquarema
Sampaio Correa RJ
Nova Iguacu
AL Ula
Al-Raed
Dongen
Watergraafsmeer
TOGB
Katwijk
Hoogeveen
SVZW Wierden
Aluminij
NK Celje
Miedź
Ch. Głogów
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Hajfa
Hibernians
Valletta
Baltika
Krylia Sovetov
Osnabruck
J. Krumrey, Yannik Myuller
Bayern Munich
Yonas Urbig, Kim Min DzheWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 4.4% / 6.2% / 89.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 2.6% / 5.1% / 92.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 49%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: R. Hempel
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-2-0
Goście: W-D-L 8-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:VfL Osnabrück: Wygrana 41.00 VfL Osnabrück: Remis 17.00 Bayern München Wygrana: 1.03 Obschiy Total golov Powyżej 4.5: 1.67 Obschiy Total golov Poniżej 4.5: 2.10 Zespół total golov VfL Osnabrück Powyżej 0.5: 2.62 Zespół total golov VfL Osnabrück Poniżej 0.5: 1.44 Individual…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T21:45:00+03:00 | 3-4-2-1 / 4-2-3-1 | mestami dozhd | Stadion-an-der Bremer Bruk Osnabryuk, Germany | Osnabryuk 0.4% / X 0.1% / Bavariya 99.5% | H: J. Krumrey, Yannik Myuller, N. Wiemann | A: Yonas Urbig, Kim Min Dzhe, Yonatan Ta
Burnley
Maks Vays, Yakob Bruun Larsen
Middlesbrough
Radek Vitek, Kallum BrittenWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 33.7% / 26.2% / 40.1%
xG: 1.04 : 1.44
Rynek 1/X/2: 33.2% / 26.4% / 40.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 51%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: M. Donohue
Stadion: Turf Moor
City: Burnley
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-2-0
Goście: W-D-L 4-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Burnley: Wygrana 2.70 Burnley: Remis 3.40 Middlesbrough Wygrana: 2.50 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.73 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.10 Zespół total golov Burnley Powyżej 1.5: 2.25 Zespół total golov Burnley Poniżej 1.5: 1.57 Zespół total golov Middlesbro…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T22:00:00+03:00 | pasmurno | Terf Mur Bernli, England | P1 12.5% / X 31.2% / P2 56.2% | H: Maks Vays, Yakob Bruun Larsen, Yugo Raguber | A: Radek Vitek, Kallum Britten, Alfi Dzhons
Reading
Zhoel Kashtru Pereyra, Dzheril Dorsett
Mansfield
Kharri Lyuis, Dedzhi OshilayaWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 45.8% / 25.9% / 28.3%
xG: 1.26 : 1.15
Rynek 1/X/2: 45.7% / 26.1% / 28.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: T. Reeves
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-3-0
Goście: W-D-L 5-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Reading: Wygrana 2.00 Reading: Remis 3.50 Mansfield Town Wygrana: 3.40 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.73 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.08 Zespół total golov Reading Powyżej 1.5: 1.83 Zespół total golov Reading Poniżej 1.5: 1.83 Zespół total golov Mansfield…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T22:00:00+03:00 | pasmurno Sezon First Liga 2026/2027 Reding | Selekt Kar Lizing Stadion Reding, England | P1 83.3% / X 5.6% / P2 11.1% | H: Zhoel Kashtru Pereyra, Dzheril Dorsett, Endi Rinomkhota | A: Kharri Lyuis, Dedzhi Oshilaya, Ouen Dodzhson
QFC U20
Fabrica de Craques U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 40.8% / 25.7% / 33.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 40.1% / 25.9% / 34.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-4-0
Goście: W-D-L 1-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Central SC U20: Wygrana Central SC U20: Remis Ipojuca U20 Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Central SC U20 Powyżej : Zespół total golov Central SC U20 Poniżej : Zespół total golov Ipojuca U20 Powyżej : Individual…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Zespół Altamura
Sambenedettese
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 42.8% / 30.0% / 27.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 42.6% / 30.4% / 27.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-729780deae5bda6e46192fd49588133b-471648c2f2474829-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Catania
Savoia
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 49.8% / 25.9% / 24.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 51.1% / 26.1% / 22.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Stadio Angelo Massimino
City: Catania
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-2546a945a231e3ed9cc31801c144d97f-2054cd1d24219506-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadio Angelo Massimino
Spezia
Vado
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 56.1% / 25.2% / 18.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 57.3% / 25.4% / 17.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Stadio Alberto Picco
City: La Spezia
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-e779d35287eb50a6f8afead28e532d35-d395aa3a8cc889c8-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadio Alberto Picco
Floriana
Gzira Utd
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 61.2% / 23.7% / 15.1%
xG: 1.75 : 0.80
Rynek 1/X/2: 61.1% / 24.0% / 14.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Victor Tedesco Stadion
City: Hamrun
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-2-0
Goście: W-D-L 2-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Floriana: Wygrana 1.50 Floriana: Remis 3.80 Gzira United Wygrana: 5.60 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.93 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.80 Zespół total golov Floriana Powyżej 1.5: 1.67 Zespół total golov Floriana Poniżej 1.5: 2.00 Zespół total golov Gzira U…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Victor Tedesco Stadion | P1 87.5% / X 12.5% / P2 0%
Nacional
Libertad
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 33.8% / 29.6% / 36.6%
xG: 1.14 : 1.14
Rynek 1/X/2: 33.5% / 30.0% / 36.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-4-0
Goście: W-D-L 7-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Nacional Asuncion: Wygrana 2.40 Nacional Asuncion: Remis 3.00 Libertad Asuncion Wygrana: 2.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.20 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.65 Zespół total golov Nacional Asuncion Powyżej 1.5: 2.62 Zespół total golov Nacional Asuncion Poniżej 1.5…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Olimpia
Club Guarani A.
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 35.2% / 29.0% / 35.8%
xG: 1.67 : 1.00
Rynek 1/X/2: 34.3% / 29.4% / 36.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Olimpia: Wygrana 1.67 Olimpia: Remis 3.40 Club Guarani Wygrana: 4.50 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.95 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.85 Zespół total golov Olimpia Powyżej 1.5: 1.83 Zespół total golov Olimpia Poniżej 1.5: 1.83 Zespół total golov Club Guaran…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Falkirk
Rangers
Ayvor Pandur, Lourens ShenklendWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 19.7% / 23.0% / 57.3%
xG: 0.85 : 1.93
Rynek 1/X/2: 18.4% / 23.0% / 58.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: S. McLean
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Falkirk: Wygrana 4.75 Falkirk: Remis 4.20 Rangers Wygrana: 1.62 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.57 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.38 Zespół total golov Falkirk Powyżej 0.5: 1.44 Zespół total golov Falkirk Poniżej 0.5: 2.62 Zespół total golov Rangers Powyżej 1…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T22:00:00+03:00 | dymka Sezon Premership 2026/2027 | Falkirk, Shotlandiya | P1 6.5% / X 93.5% / P2 0% | A: Ayvor Pandur, Lourens Shenklend, Minsu Kim
Macara
Manta
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 62.2% / 23.2% / 14.6%
xG: 1.66 : 0.81
Rynek 1/X/2: 62.5% / 23.2% / 14.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 18 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: A. Aragon
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-1-0
Goście: W-D-L 2-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Macara: Wygrana 1.50 Macara: Remis 3.80 Manta FC Wygrana: 6.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.00 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.80 Zespół total golov Macara Powyżej 1.5: 1.73 Zespół total golov Macara Poniżej 1.5: 2.00 Zespół total golov Manta FC Powyżej 0.5…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 80% / X 20% / P2 0%
Cuenca
Guayaquil City
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 54.4% / 26.2% / 19.3%
xG: 1.32 : 0.91
Rynek 1/X/2: 56.0% / 26.3% / 17.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 16 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: A. Diaz
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-2-0
Goście: W-D-L 4-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Deportivo Cuenca: Wygrana 1.80 Deportivo Cuenca: Remis 3.25 Guayaquil City FC Wygrana: 4.33 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.25 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.62 Zespół total golov Deportivo Cuenca Powyżej 1.5: 2.10 Zespół total golov Deportivo Cuenca Poniżej 1.5: 1.…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 40% / X 30% / P2 30%
PAOK
OFI Kreta
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 61.9% / 22.9% / 15.1%
xG: 2.14 : 1.01
Rynek 1/X/2: 62.5% / 23.1% / 14.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-3-0
Goście: W-D-L 6-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:PAOK: Wygrana 1.38 PAOK: Remis 4.50 OFI Wygrana: 8.00 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.67 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.15 Zespół total golov PAOK Powyżej 2.5: 2.38 Zespół total golov PAOK Poniżej 2.5: 1.53 Zespół total golov OFI Powyżej 0.5: 1.73 Individual…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 88.2% / X 5.9% / P2 5.9%
Real Frontera
Zamora 2
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 26.5% / 26.1% / 47.4%
xG: 1.02 : 1.57
Rynek 1/X/2: 26.5% / 26.5% / 47.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 11 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Vångavallen
City: Trelleborg
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 0-0-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Real Frontera: Wygrana 3.36 Real Frontera: Remis 3.40 Zamora FC B Wygrana: 1.92 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.81 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.88 Zespół total golov Real Frontera Powyżej 1.5: 2.80 Zespół total golov Real Frontera Poniżej 1.5: 1.36 Individualnyy …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Vångavallen
Atletico Madryt
Atletico Madrid
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 49.9% / 25.1% / 25.0%
xG: 1.57 : 1.26
Rynek 1/X/2: 49.2% / 25.5% / 25.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 11 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Vångavallen
City: Trelleborg
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Atletico el Vigia FC: Wygrana 1.79 Atletico el Vigia FC: Remis 3.55 Club Atletico Barinas Wygrana: 3.82 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.73 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.97 Zespół total golov Atletico el Vigia FC Powyżej 1.5: 1.80 Zespół total golov Atletico el Vig…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Vångavallen
Yaracuyanos
Urena
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 42.8% / 28.0% / 29.3%
xG: 1.19 : 1.20
Rynek 1/X/2: 42.7% / 28.2% / 29.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 12 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-5-0
Goście: W-D-L 5-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Yaracuyanos FC: Wygrana 2.12 Yaracuyanos FC: Remis 3.18 Urena SC Wygrana: 3.06 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.97 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.73 Zespół total golov Yaracuyanos FC Powyżej 1.5: 2.22 Zespół total golov Yaracuyanos FC Poniżej 1.5: 1.57 Individualnyy…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Liverpool M.
Boston River
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 46.8% / 27.5% / 25.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 46.9% / 27.7% / 25.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-1-0
Goście: W-D-L 6-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-7df8b6763c5592a5986b4608c40440e5-657e13550c9597c8-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Amora FC
Deportivo Tachira
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 25.3% / 28.5% / 46.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 24.9% / 28.9% / 46.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Sport Sebaco
Walter Ferretti
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 41.5% / 27.5% / 31.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 40.7% / 27.9% / 31.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Jalapa
Rancho Santana
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 52.6% / 25.1% / 22.3%
xG: 1.49 : 1.02
Rynek 1/X/2: 52.6% / 25.3% / 22.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 3-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Jalapa: Wygrana 1.75 Jalapa: Remis 3.60 Rancho Santana Wygrana: 4.10 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.65 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Jalapa Powyżej 1.5: 1.70 Zespół total golov Jalapa Poniżej 1.5: 2.02 Zespół total golov Rancho Santan…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Kokyuimbo
Universidad Catolica (w)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 57.9% / 24.5% / 17.7%
xG: 1.74 : 0.92
Rynek 1/X/2: 58.5% / 24.6% / 16.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 13 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: M. Salvo
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-4-0
Goście: W-D-L 2-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Coquimbo Unido: Wygrana 1.60 Coquimbo Unido: Remis 3.90 Universidad de Concepcion Wygrana: 5.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Coquimbo Unido Powyżej 1.5: 1.67 Zespół total golov Coquimbo Unido Poniżej 1.5: 2.…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Santa Kruz RS
Pelotas
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.4% / 34.6% / 28.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 36.5% / 35.1% / 28.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gaucho
Brasil de Farroupilha
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 51.2% / 23.0% / 25.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 49.3% / 28.7% / 21.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Talleres Cordoba (r)
Instituto Cordoba (r)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 48.0% / 28.4% / 23.6%
xG: 1.22 : 0.98
Rynek 1/X/2: 47.9% / 28.6% / 23.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 15 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-5-0
Goście: W-D-L 3-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Talleres Córdoba Res.: Wygrana 1.80 Talleres Córdoba Res.: Remis 2.80 Instituto Res. Wygrana: 3.50 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.94 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.46 Zespół total golov Talleres Córdoba Res. Powyżej 1.5: 1.93 Zespół total golov Talleres Córdoba Re…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 80% / X 20% / P2 0%
Broki
Delfines del Este
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 23.3% / 26.5% / 50.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 22.6% / 26.8% / 50.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-527e04c6f220e8eb21f957d556b0ac93-013347d94d36e245-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Flamengo RJ
Mirassol
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 78.0% / 14.4% / 7.6%
xG: 2.31 : 0.69
Rynek 1/X/2: 79.4% / 13.9% / 6.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 18 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: A. Daronco
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Flamengo: Wygrana 1.25 Flamengo: Remis 6.00 Mirassol Wygrana: 11.00 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.57 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.35 Zespół total golov Flamengo Powyżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Flamengo Poniżej 2.5: 1.73 Zespół total golov Mirassol b…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-03T01:30:00+03:00 | mestami dozhd Sezon Seriya A 2026 Flamengo | Marakana Rio de Janeiro, Brazil | P1 100% / X 0% / P2 0%
Quindio
Llaneros
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 32.0% / 31.8% / 36.2%
xG: 1.14 : 1.37
Rynek 1/X/2: 31.1% / 32.4% / 36.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Estadio Bello Horizonte
City: Villavicencio
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-2-0
Goście: W-D-L 4-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Quindio: Wygrana 2.80 Quindio: Remis 3.00 Llaneros Wygrana: 2.62 Obschiy Total golov Powyżej 1.5: 1.53 Obschiy Total golov Poniżej 1.5: 2.38 Zespół total golov Quindio Powyżej 0.5: 1.50 Zespół total golov Quindio Poniżej 0.5: 2.50 Zespół total golov Llaneros Powyżej…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Estadio Bello Horizonte | P1 55.6% / X 22.2% / P2 22.2%
Independiente Santa Fe (w)
Dep. Cali
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 30.7% / 29.6% / 39.7%
xG: 1.16 : 1.35
Rynek 1/X/2: 29.9% / 30.1% / 40.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 16 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-3-0
Goście: W-D-L 5-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Santa Fe W: Wygrana 3.04 Santa Fe W: Remis 3.08 América de Cali W Wygrana: 2.18 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.12 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.58 Zespół total golov Santa Fe W Powyżej 1.5: 3.04 Zespół total golov Santa Fe W Poniżej 1.5: 1.31 Zespół total …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Colegiales
Midland
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.4% / 33.6% / 30.0%
xG: 1.16 : 1.06
Rynek 1/X/2: 36.1% / 34.1% / 29.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 16 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 4-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Colegiales: Wygrana 2.70 Colegiales: Remis 2.70 Midland Wygrana: 3.10 Obschiy Total golov Powyżej 1.5: 1.73 Obschiy Total golov Poniżej 1.5: 2.00 Zespół total golov Colegiales Powyżej 0.5: 1.40 Zespół total golov Colegiales Poniżej 0.5: 2.75 Zespół total golov Midl…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Analityka
Why are Typy piłkarskie AI more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football mecze as a set of connected factors: team forma, schedule, injuries, head-to-head records, the kursy rynek, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and wynik prawdopodobieństwa. The page collects football typy for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.