Tablica meczów
Typy piłkarskie AI: accurate mecz analysis for today
The page gathers the upcoming mecze of the selected sport, model prawdopodobieństwa, kursy, results and AI breakdowns in a single mecz center.
Prawdopodobieństwo wygranej na żywo (implikowane przez rynek) — jak często wygrywa, a nie prognoza zysku.
Primeyru de Agoshtu
Inter Turku
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 46.6% / 31.2% / 22.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 46.6% / 31.8% / 21.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Tomashov
Inter Bratislava
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 10.4% / 15.7% / 73.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 7.6% / 15.4% / 77.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Minija Kretinga
Dainava Alytus
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 53.1% / 24.5% / 22.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 53.7% / 24.5% / 21.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Minija: Wygrana 1.53 Minija: Remis 4.00 Dainava Wygrana: 4.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.58 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.12 Zespół total golov Minija Powyżej 1.5: 1.52 Zespół total golov Minija Poniżej 1.5: 2.18 Zespół total golov Dainava Powyżej 0.5: …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Kretinga Stadion, Kretinga Sezon Puchar Litvy 2026 Miniya Kretinga | P1 100% / X 0% / P2 0%
Fakel
Igor Obukhov, Matvey Bardachev
Krasnodar
Aleksandr Koryakin, Valentin PaltsevWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 20.6% / 25.2% / 54.3%
xG: 0.78 : 1.85
Rynek 1/X/2: 20.0% / 25.3% / 54.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 56%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 5-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Fakel: Wygrana 4.60 Fakel: Remis 3.75 FC Krasnodar Wygrana: 1.67 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.90 Zespół total golov Fakel Powyżej 0.5: 1.54 Zespół total golov Fakel Poniżej 0.5: 2.32 Zespół total golov FC Krasnodar Powyżej…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-01T18:00:00+03:00 | 3-5-2 / 4-2-3-1 | peremennaya oblachnost Sezon Puchar Russia 2026/2027 | Fakel Voronezh, Russia | Fakel 3.3% / X 9.8% / Krasnodar 86.9% | H: Igor Obukhov, Matvey Bardachev, Khudaifa El Makhasni | A: Aleksandr Koryakin, Valentin Paltsev, Diego Barboza
Corona Brasov
Bikhor
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 34.2% / 28.1% / 37.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 33.7% / 28.4% / 37.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-3cf73f75839b1623c1d482dcf7792bce-490cf073d4f360b3-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Sepsi OSK
CFR Cluj
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.2% / 28.6% / 32.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 38.2% / 29.1% / 32.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-5-0
Goście: W-D-L 5-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: Wygrana 2.55 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: Remis 3.35 CFR 1907 Cluj Wygrana: 2.60 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.95 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.73 Zespół total golov Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Powyżej 1.5: 2.45 Zespół total golov Sepsi OS…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 60% / X 40% / P2 0%
Volos
Kalamata
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 37.1% / 28.6% / 34.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 37.1% / 29.0% / 33.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-1-0
Goście: W-D-L 3-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Volos NFC: Wygrana 2.05 Volos NFC: Remis 3.40 Kalamata Wygrana: 3.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.05 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.75 Zespół total golov Volos NFC Powyżej 1.5: 2.20 Zespół total golov Volos NFC Poniżej 1.5: 1.62 Zespół total golov Kalamat…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 88.9% / X 11.1% / P2 0%
Esteghlal Khuzestan
ChadorMalu Ardakan
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 30.2% / 30.9% / 38.9%
xG: 0.94 : 1.21
Rynek 1/X/2: 29.3% / 31.3% / 39.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-4-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Esteghlal Khuzestan: Wygrana 3.10 Esteghlal Khuzestan: Remis 3.00 Chadormalu SC Wygrana: 2.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.45 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.50 Zespół total golov Esteghlal Khuzestan Powyżej 0.5: 1.48 Zespół total golov Esteghlal Khuzestan Poniżej…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 18.2% / X 27.3% / P2 54.5%
Shams Azar Qazvin
Traktor
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 14.0% / 26.1% / 59.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 12.8% / 26.3% / 61.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Odra O.
Wisła K.
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 22.0% / 25.0% / 53.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 20.9% / 25.1% / 54.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Itaka Arena
City: Opole
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-1-0
Goście: W-D-L 6-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Odra Opole: Wygrana 4.10 Odra Opole: Remis 3.50 Wisla Krakow Wygrana: 1.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Odra Opole Powyżej 0.5: 1.50 Zespół total golov Odra Opole Poniżej 0.5: 2.50 Zespół total golov…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Itaka Arena | P1 55.6% / X 44.4% / P2 0%
Trelleborgs (w)
Malmo FF
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 9.3% / 12.6% / 78.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 6.5% / 12.1% / 81.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Fosshaugane Campus
City: Sogndal
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 5-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-f6ad08536b1d755f13d9219f216533a6-266f14b79ffd076a-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Fosshaugane Campus
Al-Dzheel
Dzhidda Klab
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.4% / 32.7% / 38.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 27.8% / 33.4% / 38.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Prince Abdullah bin Jalawi Stadion, Al Ahsa Sezon First Division 2026/2027 Al-Dzhil | P1 25% / X 12.5% / P2 62.5%
Al-Orouba
AL-ZULFI
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 60.1% / 21.2% / 18.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 61.2% / 21.0% / 17.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-1a3e615b353923b490d8bdfa9dd9ba7b-3a459e08f1ba7a7a-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Kazma
Al Sahel Abu-Halifa
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 57.8% / 25.2% / 17.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 58.6% / 25.3% / 16.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Kazma: Wygrana Kazma: Remis Al Sahel Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Kazma Powyżej : Zespół total golov Kazma Poniżej : Zespół total golov Al Sahel Powyżej : Zespół total golov Al Sahel Poniżej : Wygrana …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Post Vena
Kagran
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 31.9% / 24.4% / 43.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 31.1% / 24.5% / 44.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Liseng
Horsens
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 60.3% / 17.4% / 22.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 3.8% / 7.9% / 88.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 10% / X 90% / P2 0%
Landhaus Vienna
E. Mahmutovic, G. Gwinn
Brann
K. Bathmann, J. BergWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 27.2% / 23.3% / 49.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 26.9% / 23.4% / 49.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: E. Antoniou
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-1-0
Goście: W-D-L 7-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-4e78158a5bb3fb0932a68cf247f901c1-442b780e8942e790-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-2-3-1 / 5-3-2 | FC Bayern Campus, Munich Zriteley 2,500 | P1 100% / X 0% / P2 0% | H: E. Mahmutovic, G. Gwinn, Glodis Perla Viggosdottir | A: K. Bathmann, J. Berg, S. Matheis
Parma
Edoardo Korvi, Emanuele Valeri
Cremonese
F. Agazzi, Franchesko FolinoWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 45.8% / 28.4% / 25.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 45.0% / 28.9% / 26.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 49%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Stadio Marco Druso
City: Bolzano
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 2-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Parma: Wygrana 2.10 Parma: Remis 3.20 Cremonese Wygrana: 3.60 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.25 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.62 Zespół total golov Parma Powyżej 1.5: 2.25 Zespół total golov Parma Poniżej 1.5: 1.57 Zespół total golov Cremonese Powyżej 0.5: …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-3 / 3-4-2-1 | Stadio Marco Druso | P1 79.5% / X 16.7% / P2 3.8% | H: Edoardo Korvi, Emanuele Valeri, Oliver Serensen | A: F. Agazzi, Franchesko Folino, Matteo Byanketti
Gil Vicente U23
Rio Ave U23
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 35.0% / 25.9% / 39.1%
xG: 1.44 : 1.27
Rynek 1/X/2: 34.3% / 26.2% / 39.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-1-0
Goście: W-D-L 6-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Gil Vicente U23: Wygrana 2.25 Gil Vicente U23: Remis 3.45 Rio Ave U23 Wygrana: 2.75 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.77 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.95 Zespół total golov Gil Vicente U23 Powyżej 1.5: 2.05 Zespół total golov Gil Vicente U23 Poniżej 1.5: 1.65 Individ…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Leiria U23
Maritimo U23
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 43.8% / 27.3% / 29.0%
xG: 1.43 : 1.09
Rynek 1/X/2: 42.9% / 27.7% / 29.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-3-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:União Leiria U23: Wygrana 1.95 União Leiria U23: Remis 3.40 Marítimo U23 Wygrana: 3.35 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.85 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.85 Zespół total golov União Leiria U23 Powyżej 1.5: 1.95 Zespół total golov União Leiria U23 Poniżej 1.5: 1.70 In…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Felgeyrash U23
Estoril U23
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 35.5% / 25.9% / 38.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 35.7% / 26.2% / 38.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-6844567935b54b6bd9de380382f9360a-5548c3d5424dd128-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Eshtrela U23
Sporting U23
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 30.2% / 28.6% / 41.2%
xG: 1.13 : 1.44
Rynek 1/X/2: 30.5% / 29.1% / 40.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-3-0
Goście: W-D-L 3-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Vizela U23: Wygrana 2.80 Vizela U23: Remis 3.35 Santa Clara U23 Wygrana: 2.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.77 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.95 Zespół total golov Vizela U23 Powyżej 1.5: 2.35 Zespół total golov Vizela U23 Poniżej 1.5: 1.48 Zespół total go…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Singida Black Stars
Namungo
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 58.4% / 25.7% / 15.9%
xG: 1.67 : 0.84
Rynek 1/X/2: 58.9% / 25.9% / 15.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-1-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Singida Black Stars: Wygrana 1.48 Singida Black Stars: Remis 3.70 Namungo Wygrana: 5.75 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.95 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.85 Zespół total golov Singida Black Stars Powyżej : Zespół total golov Singida Black Stars Poniżej : Individual…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 87.5% / X 12.5% / P2 0%
Al-Shamal
Al-Rayyan
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 41.0% / 28.9% / 30.1%
xG: 1.28 : 1.20
Rynek 1/X/2: 41.0% / 29.3% / 29.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-0-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Al Najma: Wygrana 2.15 Al Najma: Remis 3.10 Al Jabalain Wygrana: 3.10 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.05 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.73 Zespół total golov Al Najma Powyżej 1.5: 2.20 Zespół total golov Al Najma Poniżej 1.5: 1.55 Zespół total golov Al Jabal…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Nordstrann
Grei
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 64.2% / 17.1% / 18.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 65.8% / 16.8% / 17.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-1-0
Goście: W-D-L 1-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Nordstrand: Wygrana Nordstrand: Remis SF Grei Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Nordstrand Powyżej : Zespół total golov Nordstrand Poniżej : Zespół total golov SF Grei Powyżej : Zespół total golov SF Grei…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Sloga
Celik Zenica
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 41.1% / 30.4% / 28.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 41.1% / 30.8% / 28.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-2-0
Goście: W-D-L 1-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Sloga Doboj: Wygrana 1.85 Sloga Doboj: Remis 3.25 Čelik Wygrana: 3.95 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.15 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.65 Zespół total golov Sloga Doboj Powyżej 1.5: 2.10 Zespół total golov Sloga Doboj Poniżej 1.5: 1.62 Zespół total golov Če…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 20% / P2 13.3%
Vestec
Cesky Brod
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 25.0% / 17.6% / 57.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 50.3% / 23.0% / 26.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Govik-Lin
Brumunddal
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 87.7% / 9.2% / 3.1%
xG: 3.12 : 0.65
Rynek 1/X/2: 89.4% / 8.6% / 2.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 12 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-2-0
Goście: W-D-L 0-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Gjøvik-Lyn: Wygrana 1.03 Gjøvik-Lyn: Remis 15.00 Brumunddal Wygrana: 60.00 Obschiy Total golov Powyżej 4.5: 1.71 Obschiy Total golov Poniżej 4.5: 2.00 Zespół total golov Gjøvik-Lyn Powyżej 4.5: 1.90 Zespół total golov Gjøvik-Lyn Poniżej 4.5: 1.79 Zespół total golov…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Hornchurch
SC/ESV Parndorf
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 35.4% / 26.4% / 38.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 34.6% / 26.6% / 38.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Sparkasse Horn Arena
City: Horn
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 6-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:SV Horn: Wygrana SV Horn: Remis Parndorf Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov SV Horn Powyżej : Zespół total golov SV Horn Poniżej : Zespół total golov Parndorf Powyżej : Zespół total golov Parndorf Poniżej :…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Sparkasse Horn Arena, Horn Sezon Regionalnaya liga 2026/2027 Khorn | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Lafnitts
Kalsdorf
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 32.6% / 23.8% / 43.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 31.4% / 24.0% / 44.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Sportplatz Lafnitz Sezon Regionalnaya liga 2026/2027 Lafnitts | P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Analityka
Why are Typy piłkarskie AI more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football mecze as a set of connected factors: team forma, schedule, injuries, head-to-head records, the kursy rynek, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and wynik prawdopodobieństwa. The page collects football typy for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.





