Tablica meczów
Typy piłkarskie AI: accurate mecz analysis for today
The page gathers the upcoming mecze of the selected sport, model prawdopodobieństwa, kursy, results and AI breakdowns in a single mecz center.
Bukovina U21
German Penkov, Daniil KarasDinamo Kiev U21
V. Surkis, Aleksey SychWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 35.6% / 27.5% / 36.8%
xG: 1.51 : 1.48
Rynek 1/X/2: 36.0% / 27.9% / 36.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-1-0
Goście: W-D-L 2-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Fleetwood Town U21: Wygrana 2.15 Fleetwood Town U21: Remis 4.10 Millwall U21 Wygrana: 2.55 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 1.93 Zespół total golov Fleetwood Town U21 Powyżej 1.5: 1.57 Zespół total golov Fleetwood Town U21 Poniżej 1.5:…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-1-2-3 / 4-2-3-1 | nebolshoy livnevyy dozhd | Stadion Ukraine Lvov, Ukraine | P1 4% / X 4% / P2 92% | H: German Penkov, Daniil Karas, Nikita Bezuglyy | A: V. Surkis, Aleksey Sych, Taras Mikhavko
Shakhtar Karaganda (w)
Toboł
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 50.2% / 17.9% / 31.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 25.9% / 20.9% / 53.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 25% / X 25% / P2 50%
Elimay (Zh)
Zhenis Astana (w)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 32.3% / 18.0% / 49.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 23.3% / 19.3% / 57.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Kyzyl-Zhar (w)
Astana (w)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 88.5% / 7.5% / 4.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 89.9% / 7.0% / 3.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:peremennaya oblachnost Sezon Womens Liga 2026 FK Turan (Zh) | Ortalyk Alma-Ata, Kazakhstan | P1 100% / X 0% / P2 0%
Moreyrensi U23
Portimonensi U23
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 45.5% / 25.9% / 28.6%
xG: 1.05 : 1.45
Rynek 1/X/2: 45.5% / 26.1% / 28.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 6-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Farense U23: Wygrana 2.88 Farense U23: Remis 3.35 Famalicão U23 Wygrana: 2.20 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.93 Zespół total golov Farense U23 Powyżej 1.5: 2.45 Zespół total golov Farense U23 Poniżej 1.5: 1.44 Zespół total …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Farense U23
Famalicao U23
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 51.7% / 22.9% / 25.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 52.6% / 22.9% / 24.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-0c1bb40612ff82412bd43baab1c8b12a-e814d3a5ebd7e8de-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 16.7% / P2 16.7%
Sigma Olomouc U19
Sparta Prague U19
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 41.1% / 23.3% / 35.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 41.0% / 23.4% / 35.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-2-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Sigma Olomouc U19: Wygrana Sigma Olomouc U19: Remis Sparta Praha U19 Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Sigma Olomouc U19 Powyżej : Zespół total golov Sigma Olomouc U19 Poniżej : Zespół total golov Sparta Praha U…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Kharkiv
Mitrovica (Zh)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 63.2% / 17.7% / 19.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 60.1% / 21.2% / 18.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Dalian Yingbo FC
Shenhua
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 32.4% / 25.4% / 42.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 31.7% / 25.6% / 42.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-4-0
Goście: W-D-L 7-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-402cbe603492b05e518fcb66e7aec8d9-80c665b3b2f4ec67-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Beijing Guoan
Lanzhou Longyuan Athletic
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 62.1% / 18.2% / 19.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 79.1% / 12.5% / 8.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Shandong Luneng
Shanghai Port
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.4% / 24.4% / 36.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 39.4% / 24.5% / 36.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-1-0
Goście: W-D-L 7-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Shandong Luneng: Wygrana 2.20 Shandong Luneng: Remis 3.70 SHANGHAI SIPG Wygrana: 2.62 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 2.10 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 1.70 Zespół total golov Shandong Luneng Powyżej 1.5: 1.70 Zespół total golov Shandong Luneng Poniżej 1.5: 1.95 Indiv…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Jinan Olympic Sporty Center Stadion Sezon Puchar FA 2026 Shandun Tayshan | P1 36.4% / X 45.5% / P2 18.2%
Bristol City U21
Sheffield United U21
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 35.7% / 23.2% / 41.2%
xG: 1.23 : 1.69
Rynek 1/X/2: 36.2% / 23.3% / 40.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-4-0
Goście: W-D-L 3-5-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Bristol City U21: Wygrana 2.80 Bristol City U21: Remis 4.00 Sheffield United U21 Wygrana: 2.00 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.95 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 1.77 Zespół total golov Bristol City U21 Powyżej 1.5: 1.90 Zespół total golov Bristol City U21 Poniżej 1.5:…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Flitvud U21
Milluol U21
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 43.2% / 23.1% / 33.7%
xG: 2.09 : 1.35
Rynek 1/X/2: 42.4% / 23.3% / 34.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-2-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Charlton Athletic U21: Wygrana 1.62 Charlton Athletic U21: Remis 4.40 Wigan Athletic U21 Wygrana: 3.90 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.62 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 2.20 Zespół total golov Charlton Athletic U21 Powyżej 2.5: 1.95 Zespół total golov Charlton Athlet…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Northumberland Sezon Premier Liga 2 2026/2027 Nyukasl Yunayted U21 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Khaddersfild U21
QPR U21
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 56.5% / 21.8% / 21.6%
xG: 1.36 : 1.62
Rynek 1/X/2: 56.9% / 21.8% / 21.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-2-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Colchester United U21: Wygrana 3.40 Colchester United U21: Remis 3.95 Barnsley U21 Wygrana: 1.80 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.85 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 1.85 Zespół total golov Colchester United U21 Powyżej 1.5: 2.00 Zespół total golov Colchester United U21…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Northumberland Sezon Premier Liga 2 2026/2027 Nyukasl Yunayted U21 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Hull City U21
Suonsi U21
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 33.5% / 23.6% / 42.9%
xG: 1.59 : 1.67
Rynek 1/X/2: 32.5% / 23.7% / 43.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-3-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Hull City U21: Wygrana 2.50 Hull City U21: Remis 4.00 Swansea City U21 Wygrana: 2.25 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.70 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 2.05 Zespół total golov Hull City U21 Powyżej 1.5: 1.62 Zespół total golov Hull City U21 Poniżej 1.5: 2.10 Individual…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 60% / X 20% / P2 20%
Charlton U21
Uigan U21
Dzheyms SkenlonWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 40.7% / 22.4% / 37.0%
xG: 1.90 : 1.30
Rynek 1/X/2: 40.7% / 22.4% / 37.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-3-0
Goście: W-D-L 3-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Huddersfield Town U21: Wygrana 1.70 Huddersfield Town U21: Remis 4.20 Queens Park Rangers U21 Wygrana: 3.60 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.70 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 2.05 Zespół total golov Huddersfield Town U21 Powyżej 2.5: 2.15 Zespół total golov Huddersfie…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:The Amex Elite Piłka nożna Performance Centre Sezon Premier Liga 2 2026/2027 Brayton U21 | P1 100% / X 0% / P2 0% | A: Dzheyms Skenlon
Nairobi United
KCB
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 45.7% / 29.8% / 24.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 44.9% / 30.4% / 24.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-4-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Nairobi United: Wygrana Nairobi United: Remis KCB Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Nairobi United Powyżej : Zespół total golov Nairobi United Poniżej : Zespół total golov KCB Powyżej : Zespół total golov…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Ulinzi Stars
Tusker
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.0% / 31.2% / 32.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 34.4% / 31.9% / 33.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-1-0
Goście: W-D-L 2-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Ulinzi Stars: Wygrana 2.55 Ulinzi Stars: Remis 2.80 Tusker Wygrana: 2.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.75 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.40 Zespół total golov Ulinzi Stars Powyżej : Zespół total golov Ulinzi Stars Poniżej : Zespół total golov Tusker Powyżej…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Gor Mahia
Muranga Seal
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 62.8% / 24.0% / 13.2%
xG: 1.71 : 0.75
Rynek 1/X/2: 64.1% / 24.0% / 11.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-4-0
Goście: W-D-L 3-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:GOR Mahia: Wygrana 1.33 GOR Mahia: Remis 3.88 Murang'a SEAL Wygrana: 9.70 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.04 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.68 Zespół total golov GOR Mahia Powyżej 1.5: 1.64 Zespół total golov GOR Mahia Poniżej 1.5: 2.10 Zespół total golov Mu…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 60% / X 20% / P2 20%
DPMM
Terengganu
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 25.6% / 22.5% / 51.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 24.1% / 22.5% / 53.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-30e5f36ecb8df4b3f81a9be5871568c5-406e506676b90579-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Sultan Hassanal Bolkiah Stadion, B. S. Begawan Sezon Puchar FA 2026 DPMM | P1 100% / X 0% / P2 0%
Korona II
Radomiak Radom
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 11.5% / 14.4% / 74.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 9.2% / 13.9% / 76.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-a2e16b27a8e0ae8a335db08b0233c937-17ea350f78c14494-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Epitsentr Kamianets-Podilskyi
Grodzisk Mazowiecki
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 33.9% / 25.3% / 40.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 33.6% / 25.4% / 41.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-97d4a572658da5618bdd9a38bfc1f2bb-e0f7cc6641f83981-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Progresul Spartac 1944
Konkordiya
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 11.1% / 16.3% / 72.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 9.5% / 16.0% / 74.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Bandirmaspor
Antalyaspor
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 37.6% / 28.0% / 34.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 36.8% / 28.4% / 34.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Entebbe UPPC
UPDF
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 55.2% / 27.2% / 17.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 55.2% / 27.6% / 17.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 2-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Entebbe UPPC: Wygrana 1.62 Entebbe UPPC: Remis 3.30 UPDF Wygrana: 5.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.35 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.57 Zespół total golov Entebbe UPPC Powyżej : Zespół total golov Entebbe UPPC Poniżej : Zespół total golov UPDF Powyżej : I…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
NEC FC
Lugazi
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 57.1% / 27.9% / 15.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 58.0% / 28.3% / 13.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-2-0
Goście: W-D-L 2-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:NEC: Wygrana 1.48 NEC: Remis 3.50 Lugazi Wygrana: 6.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.35 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.57 Zespół total golov NEC Powyżej : Zespół total golov NEC Poniżej : Zespół total golov Lugazi Powyżej : Zespół total golov Lugazi…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Akron Tolyatti
Ignat Terekhovskiy, Denis Popenkov
Lokomotiv Moscow
Ilya Lantratov, Maksim NenakhovWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.1% / 25.5% / 46.4%
xG: 0.99 : 1.72
Rynek 1/X/2: 27.1% / 25.6% / 47.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-1-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Akron: Wygrana 3.45 Akron: Remis 3.45 Lokomotiv Wygrana: 2.00 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.68 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.05 Zespół total golov Akron Powyżej 1.5: 2.60 Zespół total golov Akron Poniżej 1.5: 1.44 Zespół total golov Lokomotiv Powyżej 1.5: …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-01T16:15:00+03:00 | 4-1-4-1 / 4-2-3-1 | peremennaya oblachnost Sezon Puchar Russia 2026/2027 | Solidarnost Samara Arena Samara, Russia | Akron 12.7% / X 27.6% / Lokomotiv Moscow 59.7% | H: Ignat Terekhovskiy, Denis Popenkov, Zhoau Eskoval | A: Ilya Lantratov, Maksim Nenakhov, Evgeniy Morozov
Ararat-Armenia 2
Mika
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 22.6% / 17.6% / 59.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 24.0% / 22.2% / 53.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-1-0
Goście: W-D-L 3-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Ararat-Armenia II: Wygrana Ararat-Armenia II: Remis Mika Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Ararat-Armenia II Powyżej : Zespół total golov Ararat-Armenia II Poniżej : Zespół total golov Mika Powyżej : Individualn…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Noa 2
Andranik
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 24.5% / 17.4% / 58.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 14.0% / 17.5% / 68.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
El Mahallah
Enppi
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 34.3% / 35.7% / 30.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 33.8% / 36.5% / 29.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Ghazl El Mahalla Stadion Sezon Premier Liga 2026/2027 Gazl El-Makhalla | P1 42.9% / X 57.1% / P2 0%
Analityka
Why are Typy piłkarskie AI more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football mecze as a set of connected factors: team forma, schedule, injuries, head-to-head records, the kursy rynek, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and wynik prawdopodobieństwa. The page collects football typy for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.