Tablica meczów
Typy piłkarskie AI: accurate mecz analysis for today
The page gathers the upcoming mecze of the selected sport, model prawdopodobieństwa, kursy, results and AI breakdowns in a single mecz center.
Prawdopodobieństwo wygranej na żywo (implikowane przez rynek) — jak często wygrywa, a nie prognoza zysku.
Independiente Santa Fe (w)
Independiente Campo Grande
Goiatuba
Sao Jose Porto Alegre
Metropolitano SC
Pelotas
Cuenca
Guayaquil City
Coquimbo Unido
Universidad Concepcion
Broki
Delfines del Este
New York Cosmos
Sarasota Paradise
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 45.5% / 26.0% / 28.5%
xG: 1.42 : 1.35
Rynek 1/X/2: 45.8% / 26.1% / 28.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 17 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-3-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:NY Cosmos: Wygrana 1.95 NY Cosmos: Remis 3.55 Sarasota Paradise Wygrana: 3.20 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.70 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.10 Zespół total golov NY Cosmos Powyżej 1.5: 1.83 Zespół total golov NY Cosmos Poniżej 1.5: 1.80 Zespół total golo…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Fort Wayne
Dzheyms Musa
Richmond Kickers
Tayler FrimenWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 62.4% / 20.4% / 17.1%
xG: 1.94 : 0.94
Rynek 1/X/2: 63.3% / 20.3% / 16.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 17 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-1-0
Goście: W-D-L 2-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Fort Wayne: Wygrana 1.48 Fort Wayne: Remis 4.20 Richmond Kickers Wygrana: 5.40 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 2.20 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 1.62 Zespół total golov Fort Wayne Powyżej 2.5: 2.30 Zespół total golov Fort Wayne Poniżej 2.5: 1.50 Zespół total g…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Ruoff Mortgage Stadion Sezon YuSL First Liga 2026 Fort Ueyn | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0% | H: Dzheyms Musa | A: Tayler Frimen
Charlotte Independence
Portland
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 63.0% / 19.9% / 17.0%
xG: 2.22 : 0.99
Rynek 1/X/2: 63.6% / 19.9% / 16.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 15 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-2-0
Goście: W-D-L 2-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Charlotte Independence: Wygrana 1.40 Charlotte Independence: Remis 4.60 Portland Hearts of Pine Wygrana: 6.00 Obschiy Total golov Powyżej 3.5: 1.93 Obschiy Total golov Poniżej 3.5: 1.80 Zespół total golov Charlotte Independence Powyżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Charlot…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Salcedo (Dom)
Mount Pleasant Academy
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 26.3% / 29.0% / 44.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 25.2% / 29.4% / 45.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-b5bf6196f20abfd5b32e56eb9a7e3ddf-9ebb4daf0db392e7-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Forward Madison
One Knoxville
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 42.3% / 27.1% / 30.6%
xG: 1.37 : 1.31
Rynek 1/X/2: 41.5% / 27.4% / 31.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 15 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-2-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Forward Madison: Wygrana 2.20 Forward Madison: Remis 3.35 One Knoxville Wygrana: 2.88 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.93 Zespół total golov Forward Madison Powyżej 1.5: 2.05 Zespół total golov Forward Madison Poniżej 1.5: 1.65 Indiv…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Breese Stevens Field Sezon YuSL First Liga 2026 Forvard Medison | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Barcelona
Aurora U19
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.1% / 28.2% / 43.7%
xG: 1.14 : 1.41
Rynek 1/X/2: 28.1% / 28.5% / 43.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 13 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: O. Contreras
Stadion: Estadio Monumental Banco Pichincha
City: Guayaquil
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-4-0
Goście: W-D-L 9-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Barcelona SC: Wygrana 3.10 Barcelona SC: Remis 3.20 Independiente del Valle Wygrana: 2.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.08 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.73 Zespół total golov Barcelona SC Powyżej 0.5: 1.40 Zespół total golov Barcelona SC Poniżej 0.5: 2.75 Individ…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Estadio Monumental Banco Pichincha | P1 10% / X 10% / P2 80%
Velez S.
Tomas Marchiori, Elias Gomes
Boca Juniors
Alvaro Montero, L. Di LolloWszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 22.6% / 28.2% / 49.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 21.1% / 28.5% / 50.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 18 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 8-0-0
Goście: W-D-L 5-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Velez Sarsfield: Wygrana 3.60 Velez Sarsfield: Remis 3.30 Boca Juniors Wygrana: 2.05 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.25 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.62 Zespół total golov Velez Sarsfield Powyżej 0.5: 1.67 Zespół total golov Velez Sarsfield Poniżej 0.5: 2.10 Indivi…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:P1 7.7% / X 23.1% / P2 69.2% | H: Tomas Marchiori, Elias Gomes, Roberto Garsiya | A: Alvaro Montero, L. Di Lollo, Lautaro Blanko
Deportes Limache
Nublense
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 37.8% / 27.1% / 35.2%
xG: 1.28 : 1.25
Rynek 1/X/2: 38.0% / 27.3% / 34.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 18 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: M. Araos
Stadion: Elías Figueroa Brander
City: Valparaiso
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-1-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Deportes Limache: Wygrana 2.35 Deportes Limache: Remis 3.40 Nublense Wygrana: 2.75 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Deportes Limache Powyżej 1.5: 2.10 Zespół total golov Deportes Limache Poniżej 1.5: 1.67 Indivi…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Elías Figueroa Brander
Vitoria
Vasco Gama
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.6% / 29.5% / 31.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 39.5% / 29.8% / 30.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 13 · total 0
Kompletność danych: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: R. Klein
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-0-0
Goście: W-D-L 4-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Vitoria: Wygrana 2.25 Vitoria: Remis 3.20 Vasco DA Gama Wygrana: 3.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.25 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.62 Zespół total golov Vitoria Powyżej 1.5: 2.38 Zespół total golov Vitoria Poniżej 1.5: 1.53 Zespół total golov Vasco DA G…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 37.5% / X 20.8% / P2 41.7%
Santos
Palmeiras SP
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.9% / 28.6% / 42.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 28.7% / 29.0% / 42.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 13 · total 0
Kompletność danych: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia: D. Lacerda
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-6-0
Goście: W-D-L 7-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Santos: Wygrana 3.40 Santos: Remis 3.40 Palmeiras Wygrana: 2.05 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.05 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.75 Zespół total golov Santos Powyżej 0.5: 1.44 Zespół total golov Santos Poniżej 0.5: 2.62 Zespół total golov Palmeiras Powyżej 1…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 32% / X 16% / P2 52%
Real Esteli
San Marcos
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 77.9% / 13.6% / 8.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 80.6% / 13.0% / 6.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-4-0
Goście: W-D-L 2-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-d9b27bd09d0d85a5bf9bcc43690395e5-03564c877b67a364-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Toluca
Leon
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 54.5% / 24.2% / 21.3%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 55.2% / 24.3% / 20.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-3-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Toluca: Wygrana 1.83 Toluca: Remis 3.40 Leon Wygrana: 4.33 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.70 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.10 Zespół total golov Toluca Powyżej 1.5: 1.80 Zespół total golov Toluca Poniżej 1.5: 1.91 Zespół total golov Leon Powyżej 0.5: 1.44 I…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 83.3% / X 16.7% / P2 0%
CF America
CF Monterrey
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 44.1% / 26.1% / 29.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 43.4% / 26.4% / 30.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-5-0
Goście: W-D-L 3-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-0cab17362387d1261b77938d53f1a84a-24e0748f3a80ea05-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 83.3% / X 16.7% / P2 0%
I.Santa Fe
Millonarios
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 31.4% / 29.7% / 38.9%
xG: 1.14 : 1.16
Rynek 1/X/2: 30.8% / 30.0% / 39.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 18 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-6-0
Goście: W-D-L 4-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Santa Fe: Wygrana 3.10 Santa Fe: Remis 3.10 Millonarios Wygrana: 2.35 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.10 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.70 Zespół total golov Santa Fe Powyżej 0.5: 1.40 Zespół total golov Santa Fe Poniżej 0.5: 2.75 Zespół total golov Millonar…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Vancouver
Montreal
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 53.8% / 20.2% / 25.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 69.9% / 19.9% / 10.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-4-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Vancouver Whitecaps: Wygrana Vancouver Whitecaps: Remis CF Montreal Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Vancouver Whitecaps Powyżej : Zespół total golov Vancouver Whitecaps Poniżej : Zespół total golov CF Montreal…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Guam U20
Severnye Marianskie ostrova U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 20.8% / 24.6% / 54.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 18.4% / 24.9% / 56.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-dcef31491efd2e95cd6b525cb98c9b01-e46312a985f0df8e-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Khalifa Sporty City Stadion, Isa Town Sezon Puchar Azii U20 2027 Afganistan U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
UAE U20
Barcelona
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 40.2% / 25.7% / 34.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 40.1% / 25.9% / 34.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-120ac9b0bd2e5c742d3970e82fc358d8-2d0b806afba8641d-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Khalifa Sporty City Stadion, Isa Town Sezon Puchar Azii U20 2027 Bakhreyn U20 | P1 50% / X 25% / P2 25%
Kuwait U20
Yemen U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.1% / 24.0% / 39.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 35.9% / 24.1% / 40.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-8d6fd2a33a55ac1521f3433dfc38bbb9-e04dfeeb4a31411b-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Morodok Techo National Sporty Complex, Phnom Penh Sezon Puchar Azii U20 2027 Kuveyt U20 | P1 75% / X 25% / P2 0%
Macau U20
Singapore U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 40.8% / 27.7% / 31.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 41.4% / 28.1% / 30.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-62ca7a0b6013875f5ed49bdf773aff3a-b86345c57ccfcf1f-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Changlimithang Stadion, Thimphu Sezon Puchar Azii U20 2027 Makao U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Malaysia U20
Australia U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 24.7% / 24.8% / 50.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 23.9% / 24.9% / 51.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-e7039f648ed2f2664430d74d6c58ba96-6b8df0fe9e0ca385-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
North Korea U20
Iran U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 18.5% / 19.0% / 62.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 16.3% / 18.9% / 64.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-3c577220da9b11087598eefb9bd53859-ed4ddf0494bd3db9-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Abdullah bin Khalifa Stadion, Doha Sezon Puchar Azii U20 2027 Hong Kong U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Brunei U20
Myanmar U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 12.9% / 15.7% / 71.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 11.9% / 15.3% / 72.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-25fe023abfd6253b2ea3f752219506e9-6b1e21728a70ca08-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Bangladesh U20
Syria U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 6.3% / 8.0% / 85.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 4.0% / 7.1% / 89.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-be5e4f944d2d435bebd5b444d8035786-b35ebb82ccccaa36-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Khalifa Sporty City Stadion, Isa Town Sezon Puchar Azii U20 2027 Bakhreyn U20 | P1 50% / X 25% / P2 25%
Bhutan U20
Van
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 10.4% / 17.5% / 72.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 9.6% / 17.4% / 73.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 8-2-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Marconi S. U20: Wygrana Marconi S. U20: Remis Sydney FC U20 Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Marconi S. U20 Powyżej : Zespół total golov Marconi S. U20 Poniżej : Zespół total golov Sydney FC U20 Powyżej : Indivi…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Changlimithang Stadion, Thimphu Sezon Puchar Azii U20 2027 Butan U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Cambodia U20
Japan U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 44.7% / 26.4% / 28.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 44.5% / 26.7% / 28.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-049f836ab3a0d0565797cd8fdc21f2ee-1dbfee9d468a2f2b-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Morodok Techo National Sporty Complex, Phnom Penh Sezon Puchar Azii U20 2027 Kambodzha U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Laos U20
Indonesia U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 7.9% / 9.5% / 82.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 6.0% / 8.6% / 85.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-73d13370a3aa8ab0697246ae6c5a1bea-526bc0e04cb86351-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:New Laos National Stadion, Vientiane Sezon Puchar Azii U20 2027 Laos U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Marconi S. U20
Sydney U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 8.5% / 11.3% / 80.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 6.4% / 10.6% / 83.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-7fe09b94ba1b58d90454b81a8b61006d-b7870e7c2473eb26-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Shan United U20
NWS Spirit U20
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 9.2% / 11.3% / 79.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 6.9% / 10.6% / 82.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-e5ab405f66733910f0e2afc4253558bb-bb85f600b2bd0192-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Geylang Yunayted II
Layon-Siti II
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 68.4% / 17.7% / 13.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 69.4% / 17.5% / 13.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Arys
Ekibastuz
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.3% / 25.8% / 37.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 36.0% / 26.0% / 38.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 3-2-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Arys: Wygrana Arys: Remis Ekibastuz Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Arys Powyżej : Zespół total golov Arys Poniżej : Zespół total golov Ekibastuz Powyżej : Zespół total golov Ekibastuz Poniżej : Wygrana A…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Analityka
Why are Typy piłkarskie AI more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football mecze as a set of connected factors: team forma, schedule, injuries, head-to-head records, the kursy rynek, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and wynik prawdopodobieństwa. The page collects football typy for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.