Tablica meczów
Typy piłkarskie AI: accurate mecz analysis for today
The page gathers the upcoming mecze of the selected sport, model prawdopodobieństwa, kursy, results and AI breakdowns in a single mecz center.
FC Kharkiv U19
Shakhter Donetsk U19
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 47.9% / 24.6% / 27.5%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 49.4% / 24.9% / 25.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-2e1f26aeb1ccf6abd9efad42fe0ef698-77a1ec7b99e45710-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Karpaty U19
Levyy bereg U19
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 50.7% / 25.5% / 23.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 51.6% / 25.7% / 22.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 32%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-1-0
Goście: W-D-L 6-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Veres Rivne U19: Wygrana Veres Rivne U19: Remis Oleksandria U19 Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Veres Rivne U19 Powyżej : Zespół total golov Veres Rivne U19 Poniżej : Zespół total golov Oleksandria U19 Powyżej …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T12:00:00+03:00 | solnechno Sezon Natsionalnaya liga U19 2026/2027 Karpaty U19 | SKIF Lvov, Ukraine | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Gintra Universitetas (w)
Shturm (Zh)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 29.8% / 23.8% / 46.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 29.5% / 23.9% / 46.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Vanraure Hachinohe
Tochigi City
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 31.7% / 28.1% / 40.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 31.9% / 28.5% / 39.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 4 · total 0
Kompletność danych: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Prifoods Stadion
City: Hachinohe
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-9d25a069262bd22dee6b307abf5cef8c-25733d8e62213581-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Prifoods Stadion
Sagamihara
Jubilo I
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 34.2% / 28.4% / 37.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 32.6% / 29.0% / 38.5%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Sagamihara Gion Stadion
City: Sagamihara
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-1447486a5747de9bf6b500fb60813d2c-c61396cc599b05ad-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Sagamihara Gion Stadion | P1 50% / X 50% / P2 0%
Giravanz K
Iwaki FC
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.6% / 27.6% / 43.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 27.9% / 27.9% / 44.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Gifu
Tokusima
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.5% / 27.5% / 33.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 38.1% / 28.0% / 34.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Kagoshima Utd
H Consadole S
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 46.3% / 26.5% / 27.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 45.2% / 27.0% / 27.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Shiranami Stadion
City: Kagoshima
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-c3dd0c78b4ea915b65863bbcf079cd7f-5e2f6cd3106fe4b4-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Shiranami Stadion | P1 50% / X 50% / P2 0%
Kanazava
Imabari
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 32.4% / 25.0% / 42.6%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 31.5% / 25.2% / 43.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Kumamoto
Oita T
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 29.1% / 27.2% / 43.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 28.2% / 27.5% / 44.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Egao Kenko Stadion
City: Kumamoto
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-6745dd029a21834a50d1224f317ab6a6-9ac21fb3d3301865-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Egao Kenko Stadion | P1 100% / X 0% / P2 0%
Kusatsu
Albirex
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 15.6% / 18.7% / 65.7%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 14.5% / 18.5% / 67.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Nara
Sagan T
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 20.6% / 22.0% / 57.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 19.3% / 22.0% / 58.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-b9376f451419a5d536fa56f7d38bf2e4-e7ccc23b84e0c1c5-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Osaka
Kofu
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.0% / 28.0% / 33.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 38.6% / 28.3% / 33.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Hanazono Rugby Stadion
City: Higashiosaka
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-e0e77241abd8c10060871342874d8ba6-c4e7694f716a3847-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Hanazono Rugby Stadion | P1 50% / X 50% / P2 0%
Renofa Y
Fujieda
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 23.4% / 25.7% / 51.0%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 22.9% / 25.9% / 51.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Ishin Me-Life Stadion
City: Yamaguchi
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-92bdc826ab947179988b1d39886eaf67-8d603241a9ed1860-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Ishin Me-Life Stadion | P1 50% / X 50% / P2 0%
Ryukyu
Yokohama
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 21.1% / 28.1% / 50.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 19.9% / 28.4% / 51.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 mecze)","traceId":"00-6582e80fa4cdf6716c7f6077982c59af-e5d674da3a55bf88-00"}
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Marconi Stallions
NWS Spirit
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 52.8% / 25.1% / 22.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 52.5% / 25.4% / 22.1%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 16 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Marconi Stadion
City: Sydney
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-1-0
Goście: W-D-L 5-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Marconi Stallions: Wygrana 1.66 Marconi Stallions: Remis 3.55 NWS Spirit Wygrana: 4.20 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.67 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.98 Zespół total golov Marconi Stallions Powyżej 1.5: 1.64 Zespół total golov Marconi Stallions Poniżej 1.5: 1.98 …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Marconi Stadion
Sutherland Sharks
Manly United
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 36.6% / 27.2% / 36.1%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 36.3% / 27.5% / 36.2%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 14 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-2-0
Goście: W-D-L 6-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Sutherland Sharks: Wygrana 2.63 Sutherland Sharks: Remis 3.30 Manly United Wygrana: 2.28 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.67 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.98 Zespół total golov Sutherland Sharks Powyżej 1.5: 2.17 Zespół total golov Sutherland Sharks Poniżej 1.5: 1.5…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Seymour Shaw Park Sezon NPL Novyy Yuzhnyy Uels 2026 Sazerlend Sharks | P1 33.3% / X 33.3% / P2 33.3%
Changnyeong (w)
Mungyeong Sangmu (w)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 32.8% / 27.4% / 39.8%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 32.1% / 27.6% / 40.3%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-4-0
Goście: W-D-L 4-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Changnyeong W: Wygrana Changnyeong W: Remis Boeun Sangmu W Wygrana: Obschiy Total golov Powyżej : Obschiy Total golov Poniżej : Zespół total golov Changnyeong W Powyżej : Zespół total golov Changnyeong W Poniżej : Zespół total golov Boeun Sangmu W Powyżej : Individu…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Sejon Sportstoto (w)
Gyeongju (w)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 28.6% / 27.3% / 44.2%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 27.1% / 27.5% / 45.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-3-0
Goście: W-D-L 5-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Gumi Sportstoto W: Wygrana 3.25 Gumi Sportstoto W: Remis 3.34 Gyeongju W Wygrana: 1.98 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.88 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.81 Zespół total golov Gumi Sportstoto W Powyżej 1.5: 2.84 Zespół total golov Gumi Sportstoto W Poniżej 1.5: 1.35 …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Hwacheon KSPO (w)
Suwon Facilities (w)
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 23.2% / 29.8% / 46.9%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 22.7% / 30.3% / 47.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-5-0
Goście: W-D-L 8-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Hwacheon KSPO W: Wygrana 3.72 Hwacheon KSPO W: Remis 3.40 Suwon FMC W Wygrana: 1.82 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.93 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.76 Zespół total golov Hwacheon KSPO W Powyżej 1.5: 3.28 Zespół total golov Hwacheon KSPO W Poniżej 1.5: 1.27 Individ…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
V-Varen
Gamba O
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 26.3% / 26.5% / 47.2%
xG: 0.89 : 1.52
Rynek 1/X/2: 26.3% / 26.9% / 46.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 4-1-0
Goście: W-D-L 4-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:V-varen Nagasaki: Wygrana 3.75 V-varen Nagasaki: Remis 3.40 Gamba Osaka Wygrana: 2.00 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov V-varen Nagasaki Powyżej 1.5: 2.75 Zespół total golov V-varen Nagasaki Poniżej 1.5: 1.40 Ind…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Transcosmos Stadion Nagasaki Sezon J1 Liga 2026/2027 V-Varen Nagasaki | P1 8.3% / X 91.7% / P2 0%
Marinos
Kioto
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 44.0% / 26.5% / 29.4%
xG: - : -
Rynek 1/X/2: 43.9% / 26.8% / 29.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 2 · total 0
Kompletność danych: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: brak danych
Goście: brak danych
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie: —
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | oblachno Sezon J1 Liga 2026/2027 Iokogama F. Marinos | Nissan Iokogama, Japan | P1 72.7% / X 9.1% / P2 18.2%
Machida Z
Kawasaki F
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 49.0% / 26.0% / 25.0%
xG: 1.46 : 0.96
Rynek 1/X/2: 48.9% / 26.3% / 24.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 5-5-0
Goście: W-D-L 3-4-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Machida Zelvia: Wygrana 1.91 Machida Zelvia: Remis 3.40 Kawasaki Frontale Wygrana: 4.20 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.85 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.95 Zespół total golov Machida Zelvia Powyżej 1.5: 1.83 Zespół total golov Machida Zelvia Poniżej 1.5: 1.83 Indiv…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Machida GION Stadion Sezon J1 Liga 2026/2027 Matida Zelviya | P1 84.6% / X 15.4% / P2 0%
Mito H
Kashima A
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 22.3% / 25.9% / 51.9%
xG: 0.94 : 1.51
Rynek 1/X/2: 21.9% / 26.1% / 52.0%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-2-0
Goście: W-D-L 8-1-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Mito Hollyhock: Wygrana 4.20 Mito Hollyhock: Remis 3.50 Kashima Wygrana: 1.85 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.00 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.80 Zespół total golov Mito Hollyhock Powyżej 0.5: 1.50 Zespół total golov Mito Hollyhock Poniżej 0.5: 2.50 Individualnyy …
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gamba Osaka
Kashiwa R
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 33.1% / 26.4% / 40.5%
xG: 1.06 : 1.47
Rynek 1/X/2: 32.7% / 26.6% / 40.7%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Yodoko Sakura Stadion
City: Osaka
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 6-2-0
Goście: W-D-L 8-0-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Cerezo Osaka: Wygrana 3.20 Cerezo Osaka: Remis 3.50 Kashiwa Reysol Wygrana: 2.15 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.80 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.00 Zespół total golov Cerezo Osaka Powyżej 1.5: 2.62 Zespół total golov Cerezo Osaka Poniżej 1.5: 1.44 Individualnyy t…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Yodoko Sakura Stadion Sezon J1 Liga 2026/2027 Sereso Osaka | P1 30.8% / X 23.1% / P2 46.2%
Shimizu
Tokyo
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 27.7% / 27.8% / 44.5%
xG: 0.93 : 1.42
Rynek 1/X/2: 26.9% / 28.2% / 44.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: IAI Stadion Nihondaira
City: Shizuoka
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-3-0
Goście: W-D-L 3-3-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Shimizu S-pulse: Wygrana 4.00 Shimizu S-pulse: Remis 3.30 FC Tokyo Wygrana: 1.95 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.00 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.80 Zespół total golov Shimizu S-pulse Powyżej 0.5: 1.44 Zespół total golov Shimizu S-pulse Poniżej 0.5: 2.62 Individual…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:IAI Stadion Nihondaira Sezon J1 Liga 2026/2027 Simidzu S-Pals | P1 7.7% / X 7.7% / P2 84.6%
Tokyo V
Kobe
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 23.7% / 29.7% / 46.6%
xG: 0.91 : 1.36
Rynek 1/X/2: 23.0% / 30.2% / 46.8%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion:
City:
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-4-0
Goście: W-D-L 5-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Tokyo Verdy: Wygrana 3.80 Tokyo Verdy: Remis 3.10 Vissel Kobe Wygrana: 2.15 Obschiy Total golov Powyżej 1.5: 1.50 Obschiy Total golov Poniżej 1.5: 2.50 Zespół total golov Tokyo Verdy Powyżej 0.5: 1.62 Zespół total golov Tokyo Verdy Poniżej 0.5: 2.20 Zespół total go…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | peremennaya oblachnost Sezon J1 Liga 2026/2027 Tokyo Verdi | Adzinomoto Tokyo, Japan | P1 16.7% / X 83.3% / P2 0%
Fukuoka
Urawa Red Diamonds
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 39.8% / 28.1% / 32.1%
xG: 1.14 : 1.12
Rynek 1/X/2: 39.1% / 28.5% / 32.4%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 3 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Best Denki Stadion
City: Fukuoka
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 2-4-0
Goście: W-D-L 3-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Avispa Fukuoka: Wygrana 2.45 Avispa Fukuoka: Remis 3.00 Urawa Wygrana: 3.10 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 2.30 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.60 Zespół total golov Avispa Fukuoka Powyżej 1.5: 2.62 Zespół total golov Avispa Fukuoka Poniżej 1.5: 1.44 Individualnyy to…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Best Denki Stadion Sezon J1 Liga 2026/2027 Avispa Fukuoka | P1 61.5% / X 23.1% / P2 15.4%
Hiroshima
Nagoya G
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 62.6% / 21.3% / 16.0%
xG: 1.80 : 0.79
Rynek 1/X/2: 62.6% / 21.5% / 15.9%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 5 · total 0
Kompletność danych: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Edion Peace Wing Hiroshima
City: Hiroshima
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 7-3-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:Sanfrecce Hiroshima: Wygrana 1.50 Sanfrecce Hiroshima: Remis 4.20 Nagoya Grampus Wygrana: 6.25 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.57 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 2.35 Zespół total golov Sanfrecce Hiroshima Powyżej 1.5: 1.50 Zespół total golov Sanfrecce Hiroshima mensh…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:EDION Stadion Japan Sezon J1 Liga 2026/2027 Sanfrechche Khirosima | P1 91.7% / X 8.3% / P2 0%
Ichihara Chiba
Okayama
Wszystkie statystyki i wnioski modelu
SStats i rynek
Glicko 1/X/2: 24.0% / 19.6% / 56.4%
xG: 0.88 : 1.61
Rynek 1/X/2: 23.7% / 25.6% / 50.6%
Powyżej/Poniżej 2.5: - / -
Pokrycie bukmacherów: 1X2 1 · total 0
Kompletność danych: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Kontekst i ryzyka
Sędzia:
Stadion: Fukuda Denshi Arena
City: Chiba
Acceptor: -
Tryb systemu: -
Sędzia / weather risk: - / -
Pułapka faworyta: no
Remis risk: no
Rozbieżność rynek kontra Glicko: -
Forma i składy
Gospodarze: W-D-L 1-1-0
Goście: W-D-L 4-2-0
Nieobecności: 0 / 0
Pewność składu: -
Starter edge: -
Bench depth: -
Bloki tekstowe SStats
Podsumowanie:JEF United Chiba: Wygrana 4.00 JEF United Chiba: Remis 3.60 Fagiano Okayama Wygrana: 1.85 Obschiy Total golov Powyżej 2.5: 1.85 Obschiy Total golov Poniżej 2.5: 1.95 Zespół total golov JEF United Chiba Powyżej 0.5: 1.44 Zespół total golov JEF United Chiba Poniżej 0.5: 2.62…
Tabela: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Fukuda Denshi Arena
Analityka
Why are Typy piłkarskie AI more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football mecze as a set of connected factors: team forma, schedule, injuries, head-to-head records, the kursy rynek, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and wynik prawdopodobieństwa. The page collects football typy for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.